Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stracił stanowisko za korupcję, a korupcji nie było

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 kwietnia 2018 r. o 17:12 Powrót do artykułu
Już ja w to wierzę, bo muszę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko ryby nie biorą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ktoś zna uczciwego lewaka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sąd sądem, a koledzy potrafili się zrewanżować. To nie było tak "za darmo". Kto pod kim dołki kopie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz w Chełmie będzie ciekawie,a wybory tuż,tuż.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nazwisko meldunkowego gdzie? Teraz te same media które zeszmaciły jednego powinny relacjonować proces cywilny i dać zdjęcie z paskiem na oczach oszczercy. Ktoś fałszywie zaświadczył i powinien za to ponieść karę razem z prokuratorem, który wydaje na taką polityczną zabawę państwową kasę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
– W 2008 r. padłem ofiarą intrygi i sprawa ta, umiejętnie podgrzewana, ciągnęła się za mną przez lata – ....." 10 LAT? BRAWO SĄDOWNICTWO. HA, HA, HA.............. JESTEM ROBOTEM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może tak teraz zabrać się za prokuratora i tego pomawiającego, aby te dwie osoby poniosły konsekwencje karne. Za pomówienie i preparowanie aktu oskarżenia na polityczne zamówienie też są odpowiednie artykuły w kodeksie karnym. Ciekawe, czy takim szlachetnym osobom nie pęka lustro przed ryjem jak się patrzą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak najwiecej dziennikarzy też powinno się golić i czesać po ciemku. To ta czwarta władza najczęściej miesza prostaczkom w głowach. Wiele razy dawałem się wkręcić i podpuścić ich pisaniną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak idioci szukamy winnych wśród radnych, polityków albo sędziów a panowie redaktorzy zawsze jak zwykle są niewinni i tylko chcą nas "dobrze i jak najszerzej poinformować o nadużyciach innych". Super fucha samemu jest się przezroczystym a innym zawsze coś można zarzucić. Wystarczy troszkę sprytu i pomoc prawnika w redakcji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życzę powodzenia w dalszej pracy Panie Zbigniew.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lewica rulez
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można odwoływać kogoś po wyroku nieprawomocnym. Brawo temida!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbyszek, co Cie nie zabiło, to Cie wzmocni! Twoja silna pozycja w Chełmie i tak nie ulega wątpliwości! Brawo Ty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale Super!!!! Brawo, Brawo, Brawo!!! Panie Zbyszku, nigdy w Pana nie wątpiłem! Mam nadzieje że przejmie Pan stery bo okręt zaczyna tonąć! Gratuluję i pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że nie stać nikogo na zwykłe słowo - przepraszam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Matuszczaku! Niech się pan tak wszystkim nie przejmuje! Ludzie o Panu w ogóle nie słyszeli, a jak słyszeli, mają to w d...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to teraz ci co odwołali powinni sami odejść. Wygrała sprawiedliwość i człowiek z zasadami. Brawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam to jako oskazony przez ttyle lat brał kase ze spolki . Za ro powinni nas przeprosić a nie przywracac i wtplacac 40 rys odprawy. Jaka to sprawiedliwość?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w calej sprawie za nic dostał Stasio i zachowal sie honorowo gratulacje Stasiu zawsze masz mój głos
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...